Stacja do dezynfekcji rąk - zabezpiecz klientów i pracowników

Autor     sty 12, 2021     Home , Rozwiązania dla handlu , Rozwiązania dla gastronomii , Rozwiązania dla biur , Porady    0 Komentarzy
Stacja do dezynfekcji rąk - zabezpiecz klientów i pracowników

W czasach pandemii koronawirusa, w których przyszło nam niestety żyć, bardzo istotne jest to by w możliwie jak najwyższym stopniu dbać o swoją higienę. Trzeba pamiętać o tym, by unikać kontaktu dłoni z twarzą, ponieważ istnieje ryzyko, iż w ten sposób sami nieświadomie doprowadzimy do zakażenia. Można jednak zredukować ryzyko przenoszenia wirusa własnymi dłońmi poprzez zainwestowanie w stację do dezynfekcji rąk, która idealnie sprawdzi się w różnego rodzaju miejscach pracy oraz punktach świadczących usługi związane z przyjmowaniem gości i klientów. W tym tekście opowiemy o zaletach tego rozwiązania, a także o tym, jaki wybór takich urządzeń dostępny jest na rynku. Zapraszamy do lektury!

Zabezpiecz swoich pracowników

Odpowiednio dobrana stacja do dezynfekcji rąk jest z pewnością rozwiązaniem koniecznym do bezpiecznego funkcjonowania pracowników w ramach większego lub mniejszego zakładu pracy. Mowa tu nie tylko o halach czy magazynach, ale i np. biurach, czyli wszystkich placówkach, w których osoby pracujące przemieszczając się mogą niepostrzeżenie przenosić wirusa w nowe miejsca. Stacja do dezynfekcji rąk znajdująca się na wejściu w miejscu pracy, jest najlepszym z możliwych zabezpieczeń przed takim stanem rzeczy. Każda osoba wchodząca do pracy może dzięki nim w szybki i bezdotykowy sposób odkazić dłonie, dzięki czemu każdy ma pewność, iż nie wnosi na teren zakładu wirusa i nie naraża współpracowników na niebezpieczeństwo. Jeśli więc zależy Ci na zdrowiu swoich podwładnych, a także chcesz w jakimś stopniu zabezpieczyć swoją działalność przed wizją tymczasowego zamknięcia i grupowej kwarantanny - stacja do dezynfekcji rąk jest urządzeniem, które z pewnością powinno znaleźć się na wejściu Twojej firmy.

Szeroki wybór stacji do dezynfekcji rąk

W odpowiedzi na spore zapotrzebowanie na urządzenia tego typu, na rynku pojawiło się wiele modeli stacji do dezynfekcji rąk. Są to maszyny różnego typu, posiadające inne parametry oraz pojemność. Dla przykładu, dostępna pod linkiem https://www.sas24.pl/stacja-do-dezynfekcji-safe-hands-maxi-5l-ral-wersja-ocynk-ral-7042-27995.html stacja w wersji OCYNK RAL 7042 jest modelem stacjonarnym. Oznacza to, iż trzeba go przymocować w konkretnym miejscu i aż samo do głowy przychodzi więc rozwiązanie mówiące o montażu w okolicach wejścia do danej placówki. Jest to solidny model stacji z 5l pojemnością zbiornika oraz nożnym typem podajnika, dzięki któremu nie trzeba dotykać czegokolwiek dłońmi. Urządzenie o identycznych parametrach, wykonane jednak w wersji mobilnej, znajdziesz z kolei pod tym linkiem: https://www.sas24.pl/stacja-do-dezynfekcji-safe-hands-maxi-5l-go-ral-wersja-ocynk-ral-7042-27994.html. Do wyboru klienta jest jednak w jego przypadku kilka wersji kolorystycznych stacji. Modelami, które cieszą się sporą popularnością, są także urządzenia z serii INOX ES SYSTEM. Wersję z 5-litrową pojemnością zbiornika znajdziesz tutaj, natomiast 2-litrowy zbiornik dostępny jest w tej wersji. Warto zaznaczyć, iż jest to urządzenie o znacznie mniejszych wymiarach od poprzednika, dzięki czemu nie trzeba generować dla niech aż tyle miejsca, co w przypadku wersji 5-litrowej.

Jeśli interesuje Cię urządzenie z najwyższej półki, które przyda się w miejsach pracy zatrudniających tysiące osób, to powinieneś zapoznać się z modelem znajdującym się pod tym linkiem. SANIFINE 991160 gwarantuje nawet do 10 tys. dezynfekcji na jednym naładowaniu. Jest to zdecydowanie najbardziej zaawansowana stacja do dezynfekcji rąk, która posiada wbudowane okno aplikacji płyny oraz okno poboru rękawic ochronnych. Jeśli zależy Ci na najwyższym możliwym poziomie zabezpieczenia zdrowia swoich pracowników czy klientów - ta stacja powinna spełnić Twoje oczekiwania.Powiązane produkty

Odpowiedz

* Imię:
* E-mail: (niewidoczny)
   Strona WWW: (URL z http://)
* Komentarz: