Kasy online dla branż

Autor     maj 25, 2021     Home , Działalność firmy , Rozwiązania dla handlu    0 Komentarzy
Kasy online dla branż

Harmonogram obowiązkowego wprowadzania kasy online przez coraz więcej osób i firm nie podlega już dyskusji. Od 1 lipca 2021 roku kasy online muszą mieć nowe branże. Ten wymóg dotyczy między innymi prawników, lekarzy, usług fryzjerskich i kosmetycznych, budowlanych czy też tych służących poprawie kondycji fizycznej. Dlatego warto nawiązać współpracę z naszym sklepem SAS24, który oferuje szeroką gamę takich urządzeń dostosowanych do każdej grupy użytkowników.

Przypominamy też przedstawicielom reprezentującym wcześniej wymienione branże, iż kasy online to niestety coś zupełnie innego niż do tej pory posiadane urządzenia czyli na przykład tradycyjne kasy.

Kasy online harmonogram – uszczelnienie luki VAT

Tradycyjna kasa fiskalna to urządzenie posiadające tylko podstawową funkcję drukowanie paragonów, będących potwierdzeniem wykonania usługi i otrzymania za nią pieniędzy. Poza tym może ona też mieć możliwość wykonywania kopii zapasowej, która - w przypadku awarii sprzętu - umożliwi sporządzenie raportów kasowych.

Kasy online, w które mają być wyposażone nowe branże są przede wszystkim bardziej wygodne w użytkowaniu i bezpieczniejsze, ponieważ - dzięki połączeniu poprzez sieć z Centralnym Rejestrem Kas - automatycznie zapisują i gromadzą wiele innych danych. Ponadto każda kasa online ma swój indywidualny numer ewidencyjny. Harmonogram wprowadzania kasy online jest również elementem walki państwa z luką VAT i uszczelnianie przepisów w celu poprawy dochodów państwa z tej sfery.

Kasy online branże – szeroki wybór modeli

Harmonogram kasy online jest ściśle określony, więc czas nagli. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego posiadamy w ofercie bardzo szeroką gamę modeli kas online. Wszystkie oferowane przez nas kasy online są zgodne z wytycznymi Ministerstwa Finansów związanymi z nadchodzącymi zmianami. Jedne produkty są na przykład przystosowane do pracy w terenie, inne do pracy stacjonarnej. Z tego powodu mamy te, które pozwalają na 5 godzin pracy, ale również takie pozwalające na bezawaryjną pracę nawet przez kilka dni. Wszystkie natomiast łączą w sobie ergonomię użytkowania z nowoczesną technologią i szybką pracą.

Posiadamy produkty zapewniające korzystne rozwiązania dla każdego. Bez względu na to, czy jest to mała czy może trochę większa firma. W tym względzie główna różnica pomiędzy kasami dotyczy przede wszystkim wielkości bazy towarowej, jaką można w niej zaprogramować. Kasy mobilne oraz kasy małe zapewniają zaprogramowanie od 500 do 3000 usług lub produktów, te największe oferują natomiast nawet 60000 produktów.

Nowoczesne i tradycyjne

Jeżeli ktoś lubi elektroniczne nowinki, możemy zaproponować kasy pełne innowacji, które wymagają jednak pewnej nauki i przygotowania do ich obsługi. Jeśli natomiast ktoś woli bardziej tradycyjne rozwiązania i uczenie się obsługi nowoczesnych kas nie sprawia mu przyjemności, możemy wyposażyć go w coś znacznie bardziej prostszego, będącego na przykład kontynuacją dobrze znanego już sprzętu. Bez względu na wybór, wszystkie proponowane rozwiązania łączą w sobie dotychczasową praktykę z nowoczesnością. Dzięki temu nie spadnie efektywność świadczonych usług, a jedynie usprawni to komunikację z Urzędem Skarbowym i Ministerstwem Finansów.

Harmonogram kasy online - przewidywane również ulgi

Na szczęście te osoby, które jeszcze nie kupiły swojej pierwszej kasy, a także Ci, którzy muszą wymienić dotychczasową na kasę online mogą liczyć na dofinansowanie. Ulga taka może wynieść nawet 90 procent ceny netto, ale nie może być większa od 700 złotych.

Przed 1 lipca 2021 jeszcze wielu Klientów będzie musiało wymienić kasę fiskalną na online.

Zarezerwuj termin wymiany:

Zielona Góra 68 320 80 70

Gorzów Wlkp. 95 732 06 93

Poznań 61 872 40 20

Odpowiedz

* Imię:
* E-mail: (niewidoczny)
   Strona WWW: (URL z http://)
* Komentarz: