Producenci urządzeń chłodniczych dla gastronomii i handlu

Autor     mar 12, 2019     Home , Rozwiązania dla gastronomii    0 Komentarzy
Producenci urządzeń chłodniczych dla gastronomii i handlu

Gdy prowadzimy działalność w branży gastronomicznej, obojętnie czy jest to sklep, restauracja, czy pub, urządzenia chłodnicze są w niej podstawowym narzędziem. Dzięki nim możemy podawać klientom świeże produkty spożywcze. Dostępne są różne rodzaje urządzeń do chłodzenia, zamrażania lub tworzenie lodu, które muszą być bardzo wytrzymałe i higieniczne. Produkują je firmy specjalizujące się w tworzeniu profesjonalnych narzędzi dla gastronomii i handlu. Spójrzmy jacy są wiodący producenci urządzeń chłodniczych.

Jacy są producenci urządzeń chłodniczych?

Uznanym producentem szaf chłodniczych i mroźniczych, które można stosować też w piekarnictwie, witryn oraz zamrażarek jest firma LIEBHERR, która powstała w 1949 roku w Niemczech, a obecnie ma swoją siedzibę w Szwajcarii. Wszyscy producenci profesjonalnych urządzeń chłodniczych dla branży gastronomicznej, wykorzystują wysokiej jakości stal nierdzewną i szkło, które umożliwiają zachowanie czystości i są wytrzymałe.

W tworzeniu komór chłodniczych i mroźniczych specjalizuje się z kolei firma Resto Quality. Komory to modułowe pomieszczenia, które umożliwiają przechowywanie większej ilości produktów, niż szafy. Resto Quality działa od roku 2014 i w swej ofercie posiada również różne maszyny do produkcji lodów, granitory, pasteryzatory, a także bardziej standardowe urządzenia chłodnicze.

Urządzenia chłodnicze dla gastronomii i handlu

Bogatą ofertę wyposażenia gastronomii w tym urządzeń chłodniczych posiadają też firmy Bartscher, Hendi i Stalgast.

Firma Bartscher działa na rynku już od 1876 roku i dużą część jej bogatego portfolio stanowią urządzenia chłodnicze. Oprócz chłodziarek i zamrażarek o różnej wielkości i pojemności, tworzy również witryny i nadstawki chłodnicze do przechowywania gotowych wyrobów. Wydajne łuskarki do lodu przydadzą się wszędzie tam, gdzie na lodzie prezentowane są produkty spożywcze. Stoły chłodnicze z jednej strony pozwalają na przechowywanie żywności, a z drugiej pozwalają ją przygotowywać w niskiej temperaturze i przydają się np. do przygotowywania pizzy.

Równie bogatą ofertę urządzeń chłodniczych posiada firma Hendi, która na rynku działa już od ponad 70 lat. Podobnie jak Bartscher, Hendi prowadzi sprzedaż swoich produktów poprzez sieć autoryzowanych dystrybutorów i zapewnia swoim klientom serwis posprzedażowy. Oprócz stołów, witryn i szaf chłodniczych, Hendi posiada również w ofercie akcesoria chłodnicze, takie jak tace i pojemniki. Bardzo szybkie zamrożenie świeżej żywności umożliwiają schładzarki szokowe.

Kolejnym producentem różnorodnych urządzeń chłodniczych jest Stalgast. To polska firma, która na rynku gastronomicznym działa od 1990 roku. Udostępnia zarówno profesjonalny, duży sprzęt, taki jak łuskarki do lodu, szafy i stoły chłodnicze lub schładzarki szokowe, jak i mniejsze narzędzia chłodnicze, czyli witryny i nadstawki.Odpowiedz

* Imię:
* E-mail: (niewidoczny)
   Strona WWW: (URL z http://)
* Komentarz: