Odkryj piękno porcelany

Autor     kwi 5, 2019     Home , Rozwiązania dla gastronomii    0 Komentarzy
Odkryj piękno porcelany

Współcześnie coraz częściej stawiamy funkcjonalność ponad walorami estetycznymi, lecz na szczęście wciąż są rzeczy, które łączą te dwie kwestie. Stają się dzięki temu przedmiotami wręcz ponadczasowymi… z pewnością takie są produkty wykonane z porcelany. Dlaczego warto po nie sięgać? Już niebawem w naszym sklepie pojawią się produkty porcelanowe od naszego dostawcy – ALVA.

Trwałość i wygoda w jednym – porcelana na pokolenia

Porcelanowa zastawa to gwarancja wysokiej jakości i dbałości o detale, czego raczej nie uświadczymy w prostszych naczyniach, gdzie wykończenie często pozostawia sporo do życzenia i łatwo je uszkodzić.

Zastawa wykonana z porcelany jest estetycznie dopracowana w każdym detalu i odporna na zarysowania, więc nadają się także do codziennego użytkowania. Odpowiednio zadbany serwis może posłuży przez wiele lat, a często potrafi nawet przejść na kolejne pokolenie. Między innymi z tego powodu mówi się o tym, że każda rodzina powinna taką zastawę posiadać i często są to rodowe pamiątki.

Elegancja i prestiż dla domu, restauracji i hotelu

Porcelana zawsze była pewnym wyznacznikiem prestiżu i tak pozostaje do dziś. Jej wygląd jest elegancki i zrobi dobre wrażenie na gościach, którzy poczują się także docenieni, gdy zaproponujemy im kawę w takiej filiżance. Wyciąganie porcelanowego serwisu jest bowiem odbierane jako symbol tego, że szanuje się daną osobę i chętnie spędza z nią czas. Nie bez powodu taki zestaw jest też często prezentem ślubnym – właśnie z uwagi na swoją elegancję oraz wyrażenie sympatii i nadziei na trwałość związku. Ten sam prestiż i przywiązanie z pewnością docenią też goście hotelowi czy klienci kawiarni.

Elegancka porcelana – na co dzień i od święta

Podejście do korzystania z porcelanowej zastawy jest bardzo różne – niektórzy lubią korzystać z niej w życiu codziennym, natomiast porcelana często jest też traktowana jako coś na specjalne okazje. Na pewno warto korzystać z niej podczas obiadów rodzinnych czy uroczystych spotkań z przyjaciółmi, jako podkreślenie wyjątkowości okazji, szacunku wobec gości i mile spędzonego czasu.

Z uwagi na trwałość porcelanowych naczyń można z nich jednak korzystać także na co dzień – poranna kawa z porcelanowej filiżanki na pewno zagwarantuje dobry nastrój na cały dzień. Korzystanie z porcelanowej zastawy jest prawdziwą przyjemnością.

Ozdoba każdej kuchni i salonu

Wyroby porcelanowe są nie tylko funkcjonalne, ale ze względu na swoje walory estetyczne cieszą oko i mogą być traktowane także jako ozdoba. Piękny porcelanowy serwis umieszczony w przeszklonym kredensie będzie doskonałym elementem wystroju salonu, nawet jeżeli przy danym posiłku skorzystamy z innych naczyń. Należy też pamiętać, że porcelanowe mogą być nie tylko naczynia, ale także wazony, które nieraz stanowią główny element dekoracyjny w minimalistycznie urządzonym wnętrzu.

Porcelanowe nowości ALVA w sklepie SAS24.pl

Mamy przyjemność ogłosić, że już niebawem z wszystkich zalet porcelany będą mogli cieszyć się również i nasi klienci. Współpracujemy dostawcą – firmą ALVA – to importer sprzętu gastronomicznego z klasy premium, który wprowadza na rynek produkty z katalogu 2019. W naszej nowej ofercie znajdzie się wiele produktów, które można już podziwiać w naszym nowym katalogu Alva 2019.

Odkryj piękno porcelany

W naszym sklepie pojawią się przede wszystkim porcelanowe zestawy, składające się z talerzy, filiżanek, imbryków czy kubków. Będzie można zakupić porcelanowe produkty w gotowych zestawach, w tym od znanego producenta Steelite, który stworzył elegancką linie trwałej i pięknej porcelany o ażurowej barwie – Willow Azure, a także stylizowaną na delikatne pęknięcia linię Ink Crackle. W takiej zastawie każde danie nabierze nowego wymiaru.

Nowe produkty porcelanowe już niebawem w sklepie SAS24!

Powiązane produkty

Odpowiedz

* Imię:
* E-mail: (niewidoczny)
   Strona WWW: (URL z http://)
* Komentarz: