SAS kompleksowe wyposażenie gastronomii, sklepów i biur

 

Nasza misja

Sklep internetowy sas24.pl prowadzi zielonogórska firma SAS Spółka z o.o. Sp.k., która od 1990 roku pomaga innym przedsiębiorcom pracującym w branży gastronomicznej, handlowej i usługowej rozwijać ich firmy. Przede wszystkim doradzamy wybór rozwiązań zgodnych z potrzebami naszych Klientów.

 

Nasz zespół

Zespół SAS to ponad 30 osób, które łącznie posiadają ponad 250 lat doświadczenia. Nasze doświadczenie to efekt wielu szkoleń, ale przede wszystkim wiedza, którą dzielą się z nami nasi Klienci. Rozwiązując ich problemy zdobywamy doświadczenie. Nasi stali Klienci wiedzą, że jesteśmy stabilnym dostawcą - partnerem w ich biznesie.

 

Nasi Klienci

Większość Klientów SAS to przedsiębiorcy prowadzący małe i średnie firmy rodzinne. Dedykowane zespoły doradców pozwalają nam współpracować z dużymi firmami, którym zapewniamy dostawy i wsparcie na terenie całego kraju i za granicą. Coraz liczniejszą grupą naszych Klientów są firmy prowadzone przez Polaków, ale zarejestrowane i prowadzące działalność handlowo-usługową za granicą.


Nasze wartości

Dzięki naszemu doświadczeniu z powodzeniem rekomendujemy partnerom skuteczne rozwiązania. Wspieramy naszych klientów w rozwoju i jednocześnie cenimy sobie ich niezależność. Otwartość, wzajemny szacunek i odwaga w podejmowaniu wyzwań to wartości, które przyświecają naszym działaniom. Nasi partnerzy to wiedzą, dlatego chętnie podejmują z nami negocjacje. Jesteśmy otwarci na indywidualne zapytania ofertowe oraz propozycje cenowe.

 

Tak działamy

Moglibyśmy wiele napisać o tym, co i jak robimy, ale najwięcej o nas powiedzą nasze realizacje. Na codzień wyposażamy profesjonalne kuchnie, sklepy, markety i biura, natomiast aktualnie co 2 lata organizujemy targi, na których prezentujemy pełną ofertę naszą i naszych dostawców. Zachęcam do obejrzenia filmu z ostatnich - IV Targów Wyposażania Gastronomii, Handlu i Biur SAS INNOWACJE 2017. Targi SAS INNOWACJE 2017 to ponad 50 wystawców z kraju i ze świata, pokazy kulinarne, warsztaty dla właścicieli i managerów gastronomii oraz po raz pierwszy eTargi Wyposażenia Firm.


4.8 /5
23 ocen