Zobacz większe
P-28377
Nowy produkt
150W
250 mm
w 24 godziny (jeżeli dostępne na magazynie - zapytaj sprzedawcę)
Krajalnica żywności 110N jest precyzyjną maszyną umożliwiającą krojenie żywności na plastry różnej grubości. Regulacja grubości plastra realizowana jest płynnie w zakresie od 0 do 13mm. Opływowy kształt korpusu maszyny zaprojektowany został tak aby w jak największym stopniu ułatwić utrzymanie krajalnicy w czystości. Optymalny kąt pochylenia stołu w połączeniu z odpowiednio dobranym kształtem płyty dociskowej zapewnia pewny docisk krojonej żywności. Ergonomiczny kształt uchwytu stołu powoduje, że krojenie żywności jest proste i przyjemne.
Produkty krojone: wędlina, ser, mięso, pieczywo.
Nie można kroić: produktów zamrożonych, produktów z kością, produktów nieżywnościowych.
| Moc całkowita | 150W |
| Średnica noża | 250 mm |
| Max grubość plastrów | 13 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Moc urządzenia | 150 W |
| Głębokość | 640mm |
| Szerokość | 400mm |
| Wysokość | 410mm |
| Masa | 16 kg |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Nóż | Stal węglowa pokryta warstwą chromu |
| Kategoria | WYPOSAŻENIE GASTRONOMII |
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Krajalnica Ma-Ga 612p to wysokiej jakości krajalnica do wędlin, nadająca się do sklepów mięsnych, spożywczych oraz marketów. W ofercie posiadamy również materiały eksploatacyjne do tego modelu, jak np. nóż do krajalnicy 612p.
SAS Spółka z o.o. Sp.k. powstała w 2008 roku, ale jest kontynuatorem działalności realizowanej pod marką SAS od 1990 roku (najpierw jako Zakład Handlowo-Usługowy "SAS" Sławomir Strzempek, później SAS Sp. z o.o.). Firma od początku swojej działalności siedzibę ma w Zielonej Górze przy ul. Chmielnej 15. Aktualnie posiadamy również 2 biura handlowe: w Gorzowie ul. Okólna 29 oraz Poznaniu ul. Główna 31 oraz ponad 30 pracowników - fachowców w swoich dziedzinach (większość z ponad 5 letnim stażem
Czytaj więcej
* Pola wymagane
Anuluj