Kasy online Poznań

Kasy online Poznań - Zadzwoń i zapytaj o najlepszą ofertę kas fiskalnych w Poznaniu 61 872 40 20

Po 31 grudnia 2022 roku w sprzedaży są już tylko i wyłącznie kasy fiskalne online. Kasy fiskalne online są już standardem kasy fiskalnych w Polsce. Wiemy jak instalować te urządzenia, by nie sprawiały użytkownikom problemów większych niż wszystkie inne kasy fiskalne.

Kasy online Poznań

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży w Poznaniu przy ul. Głównej 31 od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie: 61 872 40 20 - informacji o kasach fiskalnych udzielają Agnieszka, Michał, Hubert.

Wsparcie techniczne 24h

Wsparcie techniczne dla Klientów SAS realizowane jest pod numerem infolinii 24h 601 63 63 11

Popularne kasy online w Poznaniu

Instalacje kas fiskalnych online w Poznaniu i okolicach

Dbamy o to, by Klient, który kupi kasę fiskalną online w SAS był pewien, że dokonał właściwego wyboru i w każdej sytuacji może liczyć na nasz serwis. Na każdym etapie tj. od zakupu, przez instalację po późniejsze użytkowanie zapewniamy wsparcie i stały kontakt, dlatego klienci z Poznania i całej Polski współpracują z nami stale od chwili rozpoczęcia działalności. Oferujemy usługi w całej Polsce, a  kasy fiskalne można zakupić także w salonach w Poznaniu, Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp.

SAS istnieje już ponad 30 lat. Specjalizując się w kasach fiskalnych wypracowaliśmy indywidualne metody instalacji kas i drukarek fiskalnych, w których Klient zawsze jest bezpieczny. Na każdym etapie instalacji Klienci są pod opieką serwisanta, który ma uprawnienia fiskalne tj jest wpisany na listę uprawnionych serwisantów. Nie stosujemy "sztuczek", w których instalacją kas fiskalnych zajmują się niewykwalifikowane osoby bez wiedzy, doświadczenia oraz uprawnień serwisowych.

Instalacja kasy fiskalnej lub drukarki fiskalnej składa się z kilku etapów:

 • programowanie kasy 
 • szkolenie personelu
 • fiskalizacja (dla kas fiskalnych online również konfiguracja połączenia z Centralnym Repozytorium Kas czyli CRK).

Na każdym etapie instalacji dbamy, by wszystkie podejmowane działania zmierzały do tego, by Klient - jeżeli ma do tego prawo - otrzymał ulgę fiskalną. Przez ostatnie 20 lat nie zdarzyła się sytuacja, w której Klient stracił prawo do "ulgi fiskalnej", gdy wykonywał wszystkie zalecone przez naszych techników działania. Technicy przed wykonaniem kolejnego działania zawsze pytają, czy wszystkie wcześniejsze - wymagane prawem - działania zostały wykonane oraz jednoznacznie instruują o wszystkich kolejnych działaniach.

Popularne drukarki fiskalne w Poznaniu

Kup kasę online i zyskaj!

Każde sprzedane przez nas urządzenie fiskalne (kasa online lub drukarka fiskalna) po zakupie przechodzi proces instalacji tj. programowania, szkolenia i fiskalizacji. Kasy fiskalne zamówione w salonie firmy w Poznaniu instalowane są lokalnie (w biurze firmy lub u Klienta). Zestaw usług instalacyjnych obejmujący lokalne programowanie, szkolenie personelu, fiskalizację oraz lokalne wsparcie dedykowanego serwisanta to koszt, który najczęściej wynosi 150 zł netto (184,50 zł brutto). Oferta poszczególnych biur sprzedaży może się różnić.

Kasy fiskalne sprzedane przez sklep internetowy w cenie zakupu zawierają usługi instalacyjne realizowane zdalnie. Po zakupie kasy z Klientem kontaktuje się telefonicznie serwisant, który odpowiada za zdalną instalację kasy. Po dostawie kasy fiskalnej serwis fiskalny może być świadczony w trybie "door-to-door". Możliwe jest również przekazanie opieki serwisowej lokalnemu serwisantowi, zgodnie z miejscem instalacji kasy fiskalnej. Dbamy o to, by Klient, który kupi u nas urządzenie był pewien, że otrzyma od nas właściwe wsparcie.

Wyślij wiadomość

 • SAS Spółka z o.o. Sp. k.
  ul. Chmielna 15
  65-261 Zielona Góra
  tel. +48 (68) 320 80 70
  fax +48 (68) 320 51 75
  email: sas@sas24.pl

  Sklep internetowy:
  tel. + 48 (68) 320 60 01
  email: sklep@sas24.pl

 • SAS Spółka z o.o. Sp. k.
  ul. Okólna 29
  66-400 Gorzów Wlkp.
  tel. +48 (95) 732 06 93
  fax +48 (95) 732 06 93
  email: gorzow@sas24.pl

 • SAS Spółka z o.o. Sp. k.
  ul. Główna 31
  66-001 Poznań
  tel. +48 (61) 872 40 20
  fax +48 (61) 872 41 14
  email: poznan@sas24.pl

4.8 /5
23 ocen