Nowy produkt
300 mm
28 mm
24 godziny (jeżeli dostępne na magazynie - zapytaj sprzedawcę)
Krajalnica Ma-Ga 612p to wysokiej jakości krajalnica do wędlin, nadająca się do sklepów mięsnych, spożywczych oraz marketów. W ofercie posiadamy również materiały eksploatacyjne do tego modelu, jak np. nóż do krajalnicy 612p.
Krajalnica do wędlin Ma–Ga 612p to precyzyjna maszyna wyprodukowana w celu umożliwienia krojenia różnej grubości plastrów wędlin w bardzo szybki i dokładny sposób. Wykorzystywana jest w sklepach mięsnych, spożywczych oraz marketach. Nowoczesne rozwiązania zapewniają wygodną, przyjemną oraz przede wszystkim bezpieczną obsługę maszyny.
Krajalnica do wędlin Ma–Ga 612p nadaje się również do krojenia serów, mięsa oraz pieczywa. Obsługa krajalnicy jest bardzo prosta. Do włączania napędu elektrycznego służy zielony przycisk START. Po jego wciśnięciu zapala się lampka sygnalizacyjna. Aby wyłączyć maszynę należy wcisnąć czerwony element sterowniczy wyłączający – STOP. Do ustawiania grubości plastrów służy pokrętło regulatora znajdujące się nad elementami sterowniczymi. Podczas eksploatacji krajalnicy konieczne jest okresowe ostrzenie noża. Służy do tego ostrzarka, która jest umocowana nad krawędzią noża. Krajalnica do wędlin Ma–Ga 612p2 została zaprojektowana oraz wykonana w sposób zapewniający utrzymanie najnowszych wymogów sanitarnych. Płyta dociskowa przymocowana na stole pozwala na krojenie żywności do końca i bez odpadów, co jest ogromną zaletą tej krajalnicy.
Średnica noża | 300 mm |
Max grubość plastrów | 28 mm |
Gwarancja | 12 miesięcy |
Moc urządzenia | 250 W |
Głębokość | 495 mm |
Szerokość | 655 mm |
Wysokość | 510 mm |
Masa | 39 kg |
Napięcie zasilania | 230 V |
Nóż | Stalowy |
Kategoria | Krajalnice do wędlin |
Korzyści | Tak |
SAS Spółka z o.o. Sp.k. powstała w 2008 roku, ale jest kontynuatorem działalności realizowanej pod marką SAS od 1990 roku (najpierw jako Zakład Handlowo-Usługowy "SAS" Sławomir Strzempek, później SAS Sp. z o.o.). Firma od początku swojej działalności siedzibę ma w Zielonej Górze przy ul. Chmielnej 15. Aktualnie posiadamy również 2 biura handlowe: w Gorzowie ul. Okólna 29 oraz Poznaniu ul. Główna 31 oraz ponad 30 pracowników - fachowców w swoich dziedzinach (większość z ponad 5 letnim stażem
Czytaj więcej