Oprogramowanie dla biznesu

W dzisiejszych czasach trudno prowadzić własny biznes bez odpowiednich programów komputerowych, które ułatwiają pracę. Kiedyś do prowadzenia własnego biznesu służył zeszyt, w którym zapisywało się swoje dochody, ponieważ innej biurokracji było. Dziś nie jest to już takie proste. Żeby firma była prowadzona czytelnie i w miarę łatwo się nią kierowało, komputer i odpowiednie oprogramowanie jest w wielu przypadkach niezbędne. Malutkie jednoosobowe firmy nie potrzebują jeszcze aż tak rozbudowanego systemu informatycznego, jednak trudno prowadzić dużą firmę bez kontroli czy w magazynie jest wystarczająca ilość towaru, jakie były w sumie dochody, czy koszty nie przerosły przychodów, czy kredyty nie są zbyt dużym obciążeniem. To wszystko jest bardzo istotne, ponieważ ma bezpośredni wpływ na funkcjonowanie firmy. Warto zwrócić uwagę na to, że na rynku jest ogromna ilość programów, które wspierają biznes, czyli bardzo pomagają w jego prowadzeniu.


Oprogramowanie dla biznesu

W sprzedaży istnieje bardzo wiele gotowych już programów, które bardzo pomagają w funkcjonowaniu każdej firmy. Poszczególne grupy oprogramowania pomagają wybrać takiego pomocnika biznesowego, który rzeczywiście pomoże. Jest to dość istotne, ponieważ można zakupić wielki zestaw rozmaitego oprogramowania, ale po co? Jeśli jest to malutka firma, nie będzie wymagała poszczególnych programów, które dają wiele możliwości, lecz wybiera się oprogramowanie dla biznesu małego

Small business – to zestaw rozmaitych funkcji, które pozwalają swobodnie prowadzić małą oraz średnią firmę. W tego rodzaju zestawie programów znajdują się wszystkie elementy potrzebne do prowadzenia firmy. Zatem w zestawie small business można spokojnie prowadzić książkę przychodów i rozchodów, można wprowadzać towar do magazynu i zarządzać owym magazynem. Bez problemu można wypisać i wydrukować faktury oraz paragony, według własnego uznania oraz potrzeb. W jednym programie jest sporo funkcji, które spokojnie i bez kłopotu pomogą w prowadzeniu własnej firmy.

Pojedyncze oprogramowanie dla biznesu - w bardzo dużych firmach, w których pracuje wielu pracowników, tworzone są produkty oraz zakład współpracuje z innymi firmami często międzynarodowymi, zwykle dobrym rozwiązaniem jest zakupienie kilku rodzajów programów. Przede wszystkim dlatego, że w jednym dziale są kadry, w drugim magazyn, w trzecim produkcja itd. Każdy z tych działów potrzebuje programu, który będzie bardzo rozbudowany ale tylko w jednym zakresie. Dlatego rozsądniejszym rozwiązaniem jest nie jedno ogólne oprogramowanie dla biznesu, lecz poszczególne programy np. kadry i płace do działu kadr, magazyn do działu magazynu, zaś książka przychodów i rozchodów do księgowości.

Sklep internetowy – nie wszystkie firmy działają w standardowy sposób, ponieważ część z nich, również sporych firm, działa w internecie. Są to z reguły sklepy internetowe, które zajmują się handlem przeróżnych rodzajów towarów. Dla takich sklepów potrzebny jest specyficzny rodzaj programu, ponieważ zestaw musi zawierać stronę internetową, w której można wstawić towary, mieć możliwość je opisać, udostępnić płatność online oraz możliwość zapytań czy reklamacji.

O naszej firmie

SAS Spółka z o.o. Sp.k. powstała w 2008 roku, ale jest kontynuatorem działalności realizowanej pod marką SAS od 1990 roku (najpierw jako Zakład Handlowo-Usługowy "SAS" Sławomir Strzempek, później SAS Sp. z o.o.). Firma od początku swojej działalności siedzibę ma w Zielonej Górze przy ul. Chmielnej 15. Aktualnie posiadamy również 2 biura handlowe: w Gorzowie ul. Okólna 29 oraz Poznaniu ul. Główna 31 oraz ponad 30 pracowników - fachowców w swoich dziedzinach (większość z ponad 5 letnim stażem

Czytaj więcej

Nasze referencje

referencje_sokolow_small.jpgreferencje_sokolow_small.jpg

Czytaj więcejocena-sas.png

Newsletter

Zapisz się na newsletter! Bieżące informacje, porady ekspertów oraz informacje o nowościach i promocjach prosto na Twój e-mail.