Przejdź do treści
logo
nettobrutto

Waga precyzyjna AX4202M

Waga Adventurer wyposażona jest w system kalibracji wewnętrznej, który gwarantuje dobre, dokładne i powtarzalne wyniki ważenia w typowych zastosowaniach laboratoryjnych. Kolorowy ekran dotykowy o szerokim kącie widzenia zapewnia dostęp do wszystkich aplikacji wagi. Waga wyposażona w szalkę 175x195mm, zakres ważenia 4200g, dokładność odczytu: 0,01g, działka legalizacyjna: 0,1g.

Gwarancja24 miesiące
Zasilaniesieciowe
InterfejsRS232
LegalizacjaTak (w cenie)
Działka odczytowa0.01 g
Temperatura pracy+10÷ 30°C
KalibracjaWewnętrzna
Wyświetlaczdotykowy
Klasa dokładnościII
KategoriaWagi z kalibracją wewn.
Zakres ważenia4200 g
Czas ważeniaponiżej 2s
Waga4.6 kg
Wysyłkaw 24 godziny (jeżeli dostępne na magazynie - zapytaj sprzedawcę)
Szerokość pomostu195 mm
Głębokość pomostu175 mm
Działka legalizacyjna0.1 g

9 181.46 PLN

OHAUS

30100628

Waga Adventurer wyposażona jest w system kalibracji wewnętrznej, który gwarantuje dobre, dokładne i powtarzalne wyniki ważenia w typowych zastosowaniach laboratoryjnych. Kolorowy ekran dotykowy o szerokim kącie widzenia zapewnia dostęp do wszystkich aplikacji wagi. Waga wyposażona w szalkę 175x195mm, zakres ważenia 4200g, dokładność odczytu: 0,01g, działka legalizacyjna: 0,1g.

Gwarancja
24 miesiące
Zakres ważenia
4200 g
Działka odczytowa
0.01 g
Działka legalizacyjna
0.1 g
Szerokość pomostu
195 mm
Głębokość pomostu
175 mm
Legalizacja
Tak (w cenie)
Kalibracja
Wewnętrzna
Klasa dokładności
II
Zasilanie
sieciowe
Interfejs
RS232
Wyświetlacz
dotykowy
Temperatura pracy
+10÷ 30°C
Waga
4.6 kg
Czas ważenia
poniżej 2s

30100628

Waga precyzyjna AX4202M

(0)
promocja
Waga precyzyjna AX4202M
Waga precyzyjna AX4202M

9 181.46 zł brutto

7 464.60 zł netto

najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 9 181.46 zł

cena regularna 10 264.35 zł brutto
weź leasing w ING
Masz pytania? Porozmawiaj ze specjalistą

Waga Adventurer wyposażona jest w system kalibracji wewnętrznej, który gwarantuje dobre, dokładne i powtarzalne wyniki ważenia w typowych zastosowaniach laboratoryjnych. Kolorowy ekran dotykowy o szerokim kącie widzenia zapewnia dostęp do wszystkich aplikacji wagi. Waga wyposażona w szalkę 175x195mm, zakres ważenia 4200g, dokładność odczytu: 0,01g, działka legalizacyjna: 0,1g.

Gwarancja24 miesiące
Zakres ważenia4200 g
Działka odczytowa0.01 g
Działka legalizacyjna0.1 g
Szerokość pomostu195 mm
Głębokość pomostu175 mm
LegalizacjaTak (w cenie)
KalibracjaWewnętrzna
Klasa dokładnościII
Zasilaniesieciowe
InterfejsRS232
Wyświetlaczdotykowy
Temperatura pracy+10÷ 30°C
Waga4.6 kg
Czas ważeniaponiżej 2s
0 opinii

Masz ten produkt?

Inni kupili również
Podobne produkty

Masz usterkę lub potrzebujesz wsparcia? Zgłoś się do nas!

Zgłoszenie serwisowe

zgłoszenie serwisowe

SERWIS Z DOJAZDEM NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

OPIEKA GWARANCYJNA I POGWARANCYJNA

PONAD 30 DOŚWIADCZONYCH FACHOWCÓW

PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY

SZYBKA ODPOWIEDŹ NA ZGŁOSZENIA (24H)

© 2026 - Wszelkie prawa zastrzeżone. SAS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ® ul. Chmielna 15, 65-261 Zielona Góra, NIP: 9730942311, KRS: 0000315927 Sąd Rejonowy w Zielonej Górze VIII Wydział Gospodarczy KRS, tel: 68 320 60 01