Przejdź do treści
logo
nettobrutto

Waga precyzyjna EXPLORER EX4202M

Kolorowy wielojęzyczny wyświetlacz dotykowy VGA o przekątnej 14,5cm i wysokiej rozdzielczości z graficznymi ikonami dla łatwiejszej obsługi i numeryczną klawiaturą QWERTY, programowalne, wielofunkcyjne sensory bezdotykowe poprawiające szybkość, czystość i bezpieczeństwo pracy, wielofunkcyjne tryby pracy z biblioteką pamięci do przechowywania osobistych ustawień aplikacji, metalowa podstawa wagi, górna część obudowy z ABS, szalka ze stali nierdzewnej. Modułowa konstrukcja wyświetlacza o regulowanym kącie nachylenia (różne rodzaje mocowania: z komorą ważenia, na ścianie lub z opcjonalną kolumną wyświetlacza). Wewnętrzna autokalibracja, porty komunikacyjne USB i RS232 (trzeci opcjonalny port - Ethernet lub drugie złącze RS232), funkcja poziomowania z podświetlaną poziomicą, wbudowany hak do ważenia podłogowego. Zakres ważenia 4200g, działka odczytowa 0,01g, działka legalizacyjna 0,1g, szalka 190 x 200mm.

Gwarancja24 miesiące
Zasilaniesieciowe
InterfejsRS232
Głębokość pomostu200 mm
LegalizacjaTak (w cenie)
Działka odczytowa0.01 g
Temperatura pracy+10÷ 30°C
KalibracjaWewnętrzna
Wyświetlaczdotykowy
Klasa dokładnościII
KategoriaWagi z kalibracją wewn.
Waga4.3 kg
Czas ważeniaokoło 1s
Zakres ważenia4200 g
Wysyłkaw 24 godziny (jeżeli dostępne na magazynie - zapytaj sprzedawcę)
Działka legalizacyjna0.1 g
Szerokość pomostu190 mm

15 914.90 PLN

OHAUS

83021358

Kolorowy wielojęzyczny wyświetlacz dotykowy VGA o przekątnej 14,5cm i wysokiej rozdzielczości z graficznymi ikonami dla łatwiejszej obsługi i numeryczną klawiaturą QWERTY, programowalne, wielofunkcyjne sensory bezdotykowe poprawiające szybkość, czystość i bezpieczeństwo pracy, wielofunkcyjne tryby pracy z biblioteką pamięci do przechowywania osobistych ustawień aplikacji, metalowa podstawa wagi, górna część obudowy z ABS, szalka ze stali nierdzewnej. Modułowa konstrukcja wyświetlacza o regulowanym kącie nachylenia (różne rodzaje mocowania: z komorą ważenia, na ścianie lub z opcjonalną kolumną wyświetlacza). Wewnętrzna autokalibracja, porty komunikacyjne USB i RS232 (trzeci opcjonalny port - Ethernet lub drugie złącze RS232), funkcja poziomowania z podświetlaną poziomicą, wbudowany hak do ważenia podłogowego. Zakres ważenia 4200g, działka odczytowa 0,01g, działka legalizacyjna 0,1g, szalka 190 x 200mm.

Gwarancja
24 miesiące
Zakres ważenia
4200 g
Działka odczytowa
0.01 g
Działka legalizacyjna
0.1 g
Szerokość pomostu
190 mm
Głębokość pomostu
200 mm
Legalizacja
Tak (w cenie)
Kalibracja
Wewnętrzna
Klasa dokładności
II
Zasilanie
sieciowe
Interfejs
RS232
Wyświetlacz
dotykowy
Temperatura pracy
+10÷ 30°C
Waga
4.3 kg
Czas ważenia
około 1s

83021358

Waga precyzyjna EXPLORER EX4202M

(0)
promocja
Waga precyzyjna EXPLORER EX4202M
Waga precyzyjna EXPLORER EX4202M

15 914.90 zł brutto

12 938.94 zł netto

najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 15 914.90 zł

cena regularna 17 791.95 zł brutto
weź leasing w ING
Masz pytania? Porozmawiaj ze specjalistą

Kolorowy wielojęzyczny wyświetlacz dotykowy VGA o przekątnej 14,5cm i wysokiej rozdzielczości z graficznymi ikonami dla łatwiejszej obsługi i numeryczną klawiaturą QWERTY, programowalne, wielofunkcyjne sensory bezdotykowe poprawiające szybkość, czystość i bezpieczeństwo pracy, wielofunkcyjne tryby pracy z biblioteką pamięci do przechowywania osobistych ustawień aplikacji, metalowa podstawa wagi, górna część obudowy z ABS, szalka ze stali nierdzewnej. Modułowa konstrukcja wyświetlacza o regulowanym kącie nachylenia (różne rodzaje mocowania: z komorą ważenia, na ścianie lub z opcjonalną kolumną wyświetlacza). Wewnętrzna autokalibracja, porty komunikacyjne USB i RS232 (trzeci opcjonalny port - Ethernet lub drugie złącze RS232), funkcja poziomowania z podświetlaną poziomicą, wbudowany hak do ważenia podłogowego. Zakres ważenia 4200g, działka odczytowa 0,01g, działka legalizacyjna 0,1g, szalka 190 x 200mm.

Gwarancja24 miesiące
Zakres ważenia4200 g
Działka odczytowa0.01 g
Działka legalizacyjna0.1 g
Szerokość pomostu190 mm
Głębokość pomostu200 mm
LegalizacjaTak (w cenie)
KalibracjaWewnętrzna
Klasa dokładnościII
Zasilaniesieciowe
InterfejsRS232
Wyświetlaczdotykowy
Temperatura pracy+10÷ 30°C
Waga4.3 kg
Czas ważeniaokoło 1s
0 opinii

Masz ten produkt?

Inni kupili również
Podobne produkty

Masz usterkę lub potrzebujesz wsparcia? Zgłoś się do nas!

Zgłoszenie serwisowe

zgłoszenie serwisowe

SERWIS Z DOJAZDEM NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

OPIEKA GWARANCYJNA I POGWARANCYJNA

PONAD 30 DOŚWIADCZONYCH FACHOWCÓW

PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY

SZYBKA ODPOWIEDŹ NA ZGŁOSZENIA (24H)

© 2026 - Wszelkie prawa zastrzeżone. SAS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ® ul. Chmielna 15, 65-261 Zielona Góra, NIP: 9730942311, KRS: 0000315927 Sąd Rejonowy w Zielonej Górze VIII Wydział Gospodarczy KRS, tel: 68 320 60 01