Wyposażenie dla firm

Od 25 lat wyposażamy firmy takie jak Twoja! Kliencie, na tej stronie znajdziesz przykładowe pomysły na wyposażanie firmy gastronomicznej, usługowej, handlowej i innego rodzaju biznesu. Wielu naszych aktualnych Klientów przychodziło do nas z pomysłem na restaurację, bar, kawiarnię, sklep lub biuro - pomogliśmy im w realizacji pomysłów, planów i nierzadko marzeń. Nasi Klienci wiedzą jak bardzo zależy nam na tym, by otrzymali wyposażenie firmy adekwatne do ich planów i nierzadko wysokich wymagań. Wiemy, że każdy biznes zaczyna się od pomysłu - Twojego pomysłu. Znamy biznes i wiemy jak go wyposażyć by zapewnić Ci jak najwyższy zwrot z planowanej inwestycji (w tym bezawaryjność, niskie koszty eksploatacji, skuteczny serwis). Wyposażenie Twojej firmy zaczyna się w SAS.

Specjaliści od wyposażenia. Zadzwoń 68 320 60 01 lub napisz Zapytanie o wyposażenie dla firm

wyposażenie lokalu

O naszej firmie

SAS Spółka z o.o. Sp.k. powstała w 2008 roku, ale jest kontynuatorem działalności realizowanej pod marką SAS od 1990 roku (najpierw jako Zakład Handlowo-Usługowy "SAS" Sławomir Strzempek, później SAS Sp. z o.o.). Firma od początku swojej działalności siedzibę ma w Zielonej Górze przy ul. Chmielnej 15. Aktualnie posiadamy również 2 biura handlowe: w Gorzowie ul. Okólna 29 oraz Poznaniu ul. Główna 31 oraz ponad 30 pracowników - fachowców w swoich dziedzinach (większość z ponad 5 letnim stażem

Czytaj więcej

Nasze referencje

referencje_sokolow_small.jpgreferencje_sokolow_small.jpg

Czytaj więcej

Newsletter

Zapisz się na newsletter! Bieżące informacje, porady ekspertów oraz informacje o nowościach i promocjach prosto na Twój e-mail.
4.8 /5
23 ocen