Pomysł na biznes

Kliencie, na tej stronie znajdziesz przykładowe pomysły na Twój biznes gastronomiczny, które od lat realizujemy. Wielu naszych aktualnych Klientów przychodziło do nas z pomysłem na restaurację, bark, kawiarnię - naszą rolą jest pomoc w realizacji tych marzeń, pomysłów lub planów. Nasi Klienci wiedzą jak bardzo zależy nam na tym, by te pomysły zostały zrealizowane. Wiemy, że każdy biznes zaczyna się od pomysłu - Twojego pomysłu.

Kawiarnia
Wiele osób zaczyna swój dzień od kawy. Pijemy kawę regulanie, często kilka razy dziennie - w domu, biurze i kawiarni. Dobra kawa, pyszne ciasto, lody i desery to serce menu każdej dobrej kawiarni - aby wszystkie te dania przygotować potrzebne są umiejętności baristy i solidny sprzęt, by te umiejętności móc pokazać, by kawa pachniała a ciasto rozpływało się w ustach.
kawiarnia
Piekarnia i cukiernia
Zapach świeżego chleba to magia, dla wielu osób to jeden ze smaków dzieciństwa. Dobry chleb to nie tylko baltonowski, razowy czy tostowy. Ale na tym najlepiej znają się nasi Klienci. My za to wiemy jakich urządzeń potrzebują by pokroić swoje chleby, by lepiej zaprezentować ciasta w ladach cukierniczych - wszystko po to, by sprzedaż rosła, a Klienci ustawiali się w kolejkach.
Piekarnia i cukiernia
Pizzeria i kebab
Kuchnia włoska i turecka ma w Polsce wielu zwolenników. Smak pysznej pizzy i dobrego kebaba zna prawie każdy. Wiemy jakich urządzeń trzeba, by ciasto było dobrze wyrobione, równomiernie wypieczone, a mięso i wszystkie składniki równo pocięte. Masz pomysł na taki biznes - chętnie pomożemy w jego rozwoju.
Pizza
Fastfood
Żyjemy coraz szybciej - na jedzenie często również brakuje nam czasu. Dlatego właśnie tak często powstają i rozwijają się koncepty tego typu. Fastfood to już nie tylko hot-dogi. Masz pomysł na szybkie jedzenie - chętnie pomożemy go zrealizować. Z doświadczenia naszych Klientów wiemy, że takie jedzenie może być szybkie i zdrowe.
Fastfood
Catering
Organizacja imprez to często duże wyzwanie. Nie dla naszych Klientów działających w branży cateringowej. Nie wiemy jak oni to robią, że przygotowują i dostarczają tysiące porcji pysznych dań, ale wiemy jakiego sprzętu używają. Jeżeli masz taki pomysł na biznes i Klientów zainteresowanych cateringiem, skontaktuj się z nami - doradzimy na jakim sprzęcie zrealizujesz swoje cele.
Catering
Kuchnia
Sercem każdej współczesnej kuchni jest piec konwekcyjno-parowy, bo to w nim powstaje większość restauracyjnych dań. W naszej ofecie znajdziesz produkty różnych firm m.in. Rational, Retigo, Lainox, Unox. Zapewniamy bezpłatne pokazy wybranych modeli pieców oraz kompleksowe wyposażenie każdej profesjonalnej kuchni od projektu po realizację. Skontaktuj się z naszymi doradcami.
Kuchnia
Restauracja
Restauracja to dobry pomysł na biznes. Restauracja to nie tylko kuchnia gastronomiczna, ale również wystrój jej wnętrza który sprawi, że goście będą się dobrze bawili. W grupie SAS posiadamy doradców zajmujących się projektowaniem kuchni, ale również projektanta wnętrz, który zaproponuje wystrój gwarantujący zadowolenie powracających Klientów.
Restauracja
Sklep i market
Współczesny sklep to coś więcej niż tylko półki z towarem i system kasowy. SAS zapewnia to wszysko, ale również koncepty małej gastronomii, które pozwalają wyróżnić się na tym trudnym rynku. Czasem wystarcza punkt małej gastronomii oferującej hot-dogi, czasem pieczenie mięs w piecach konwekcyjno-parowych lub produkcja i sprzedaż soków owocowych.
Sklep i market