Usługi

Spółka prowadząca sklep sas24.pl to firma handlowo-usługowa. Doradzamy - oferujemy i sprzedajemy, ale również dostarczamy i instalujemy urządzenia gastronomiczne, sklepowe i biurowe na terenie całego kraju. Często współpracujemy z lokalnymi serwisantami, którzy w naszym imieniu montują i serwisują zakupione przez naszych Klientów urządzenia.

Serwis
Dobrej jakości urządzenia nie psują się często, ale o firmie świadczy przede wszystkim serwis. Dbamy o to, by był dostępny dla naszych Klientów. Uważamy, że najważniejszy jest dobry kontakt.
serwis
Ofertowanie
Wyślij do nas specyfikację sprzętu, projekt, pomysł na biznes lub zapytanie ofertowe. Skontaktujemy się z Tobą, by lepiej poznać potrzeby, zaproponować wstępne rozwiązania oraz przedstawić indywidualną ofertę cenową.
ofertowanie
Doradztwo
Dzielimy się naszą wiedzą. Część tej wiedzy udostępniamy naszym Klientom w postaci filmów szkoleniowych. Jeżeli potrzebujesz szerszych informacji lub wsparcia naszego doradcy skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail.
doradztwo
Filmy instruktażowe
W połowie 2017 roku zupełnie za darmo udostępnimy szereg filmów instruktażowych. Zależy nam przede wszystkim na wygodzie naszych Klientów. Oznaczenie "24" w nazwie domeny zobowiązuje.
filmy instruktażowe

O naszej firmie

SAS Spółka z o.o. Sp.k. powstała w 2008 roku, ale jest kontynuatorem działalności realizowanej pod marką SAS od 1990 roku (najpierw jako Zakład Handlowo-Usługowy "SAS" Sławomir Strzempek, później SAS Sp. z o.o.). Firma od początku swojej działalności siedzibę ma w Zielonej Górze przy ul. Chmielnej 15. Aktualnie posiadamy również 2 biura handlowe: w Gorzowie ul. Okólna 29 oraz Poznaniu ul. Główna 31 oraz ponad 30 pracowników - fachowców w swoich dziedzinach (większość z ponad 5 letnim stażem

Czytaj więcej

Nasze referencje

referencje_sokolow_small.jpgreferencje_sokolow_small.jpg

Czytaj więcejocena-sas.png

Newsletter

Zapisz się na newsletter! Bieżące informacje, porady ekspertów oraz informacje o nowościach i promocjach prosto na Twój e-mail.